o_firmie
galeria
kontakt
ważne_adresy
ważne_strony
kalkulator_odsetek

Kilka słów o naszym biurze.

Biuro Rachunkowo Podatkowe ELBO istnieje na rynku częstochowskim od roku 1995. Prowadzone jest przez doradcę podatkowego mgr Elżbietę Wójcicką-Jakubowską na podstawie wpisu nr 02961 wydanego przez Krajową Radę Doradców Podatkowych oraz świadectwa Kwalifikacyjnego nr 33334/02 wydanego przez Ministra Finansów.

Biuro obsługuje kilkadziesiąt podmiotów gospodarczych, świadczy usługi głównie małym i średnim firmom jak np. Sklepy, hurtownie, apteki, kancelarie prawnicze, firmy budowlane czy transportowe. Biuro ELBO obsługuje również osoby osiągające przychody z tytułu wynajmu lokalu oraz osoby wykonujące wolne zawody.

Specjalizujemy się w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów. Sporządzamy wnioski kredytowe. Prowadzimy sprawy kadrowo-płacowe, rozliczenia z ZUS.

Chcąc zapewnić naszym klientom profesjonalną i kompleksową obsługę Biuro Rachunkowo-Podatkowe ELBO stawia do Państwa dyspozycji zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Biuro Rachunkowo-Podatkowe ELBO jest ubezpieczone w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg oraz doradztwa podatkowego.

(c) 2008 Biuro Rachunkowo Podatkowe Elbo Częstochowa. Wykonanie Internet Plus s.c.